intalnire proiect 26 octombrie 2011 ora 18.00 Aula Magna

_MG_5270In 26 octombrie 2011 ora 18.00 organizam in Aula Magna a Academiei de Studii Economice prima intalnire cu dvs in acest nou an universitar.

La aceasta intalnire vor fi prezentate activitatile pe care le vom desfasura in acest an in cadrul proiectului, precum si aspecte importante in activitatea de cercetare dvs doctorala.

Precizam ca vor transmite invitatii si catre conducatorii dvs de doctorat sa participe.

Nu uitati ca activitatile din cadrul proiectului sunt obligatorii, in acest sens va asteptam pe toti miercuri 26 octombrie 2011 ora 18.00 in Aula Magna.