Reteaua de cercetare avansata

taking_notesva invitam sa va inregistrati in reteaua de cercetare a proiectului DOESEC, disponibila la adresa de web http://www.doesec.ase.ro/retea/

procedura de inregistrare este simpla: apasati butonul register si completati formularul dedicat.

Pe aceasta platforma fiecare dintre dvs isi va completa un profil al sau, va putea participa la grupuri de discutie atat cu colegii de an, cat si cu cadre didactice si cercetatori doctoranzi si postdoctoranzi.

De asemenea, prin intermediul platformei veti putea afla despre cele mai reprezentative conferinte organizate in tara si strainatate.